Lennukauba ekspedeerija roll

Lennutransport on keeruline ja kulukas äri. Kõigi lennutranspordiga seotud ülesannete täitmine võib osutuda keeruliseks väljakutseks. Selleks omab lennutranspordi ekspedeerija lennuvedude korraldamisel olulist rolli, tagades sujuva kaubasaadetiste liikumise üle maailma.

Meie K Jet Logistics meeskond omab üle 20-aasta kogemusi klientidele tippkvaliteediga teenuse pakkumisel. Oleme uhked, et pakume laia valikut teenuseid, mis suudab rahuldada iga ettevõtte vajadusi, alates väikeettevõtetest kuni suurkorporatsioonideni. Püüame pakkuda oma klientidele parimat võimalikku teenust ja oleme uhked oma hea maine üle.

Usaldusväärse lennutranspordi korraldajana vastutame oma klientide kaupade sujuva ja õigeaegse kohaletoimetamise eest. Teeme tihedat koostööd lennufirmade ja partneritega üle maailma, et tagada klientide saadetistele tõhus tarneahela toimimine. Samuti pakume nõu ja tuge kõigis lennutranspordi aspektides, sealhulgas tolliprotseduuride korraldamise osas.

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele parimat võimalikku kaubaveo teenust.

A cargo airplane parked on the tarmac at an airport, with a cargo truck nearby. The airplane's cargo door is open, and workers are loading cargo onto the plane
Meie väljakutsed
Goods protection and security
Kaupade kaitse ja turvalisus

Kaupade ohutu liikumine lennutranspordiga on oluline. Tagame, et kõik meie saadetised lähetatakse vastavuses rahvusvaheliste seadustega ning turvaliselt. On oluline, et kaup ei saaks transpordi ajal kahjustatud ja saabuks sihtpunkti õigeaegselt.

team
Lennutranspordi meeskond

Meil on suurte kogemustega ja pädev meeskond, kes tagab klientidele parima võimaliku teenuse.

Capacity insufficient_2
Mahtude ebapiisavus

K Jet Logisticsis koostöös lennufirmadega teeb kõik endast oleneva selleks, et kaup lendaks sihtpunkti nagu planeeritud.

Changes in technology
Muutused tehnoloogias

Kõikides transpordi liikidel toimuvad pidevad tehnoloogilised arengud, nii ka toimub lennuvedudel pidev automatiseerimine, areneb e-saatelehtede ja -tollidokumentide kasutus, mis avab K Jet Logisticsi jaoks uued ja kaasaegsed võimalused lennukaupade saatmisel.

Võta meiega ühendust